KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292119
nr 1629 2119
Astri Pekkonen, blomsterstilleben. Signerad, oramad. Olja på duk, 71x60 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:13:37
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer